ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

مبلمان در محوطه سازی

مبلمان های فضای باز از متریال هایی ساخته می شوند که در مقابل شرایط جوی و تابش مستقیم آفتاب مقاوم باشند تا بتوان به راحتی از آنها در روف گاردن و محوطه سازی استفاده کرد. مبلمان های فضای باز دارای یک استراکچر برای مقاومت در مقابل بارهای وارده می باشند که این استراکچر در فضای باز معمولا از جنس ف با رنگ پودری کوره ای و یا چوب ترمو شده می باشد. متریال هایی که در پوشش نهایی این مبلمان ها استفاده می شود از قبیل ترمو، چوب پلاست، الیاف پلاستیکی . می باشند.  

مبلمان محوطه سازی

  یکی از این متریال های مورد استفاده چوب پلاست می باشد که از مزایای آن می توان به این موارد اشاره کرد: - سازگاری با محیط زیست - مقرون به صرفه بودن - دوام و طول عمر بالا - مقاوم در برابر حمله ات - مقاوم در مقابل نفوذ آب و رطوبت - اشتعال پذیری کم - دارای ظاهر و بافت متنوع - محصولی سبک با ابعاد متنوع مبلمان های فضای باز میتوانند به صورت پرتابل و قابل حمل مورد استفاده قرار گیرند و یا به صورت ثابت استفاده شوند. اگر مبلمان ها به صورت ثابت ساخته شوند می توان آنها را با مصالح بنایی مانند سنگ،بتن،و غیره نیز ساخت. در محوطه سازی هم می توان از مبلمان های پرتابل و قابل حمل در مبلمان در محوطه سازی استفاده کرد و هم از مبلمانهای ثابت استفاده کرد. از جمله مبلمان های فضای باز میتوان به میز و نیمکت با طرح های متفاوت ، مبلمان های مناسب برای داخل آلاچیق ، تخت ها و صندلی های کنار استخر ، صندلی ها و فلاور باکس های ثابت اشاره کرد. مجموعه پایتکس به صورت تخصصی در زمینه روف گاردن و محوطه سازی فعالیت می کند و یکی از دامنه های کاری ان مجموعه ساخت مبلمانهای فضای باز در طرح های متنوع می باشد که این محصولات را می توانید در فروشگاه سایت مشاهده9 نمایید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود سریال تاج و تخت پادشاهی گیم اف ترونز Game of thrones فصل هشتم ایرونی مد | مدل لباس و الگوی لباس دهکده هنرفردوس کوردیفای جریان شناسی بورس و بازار بين المللي وحیداله موسوی Allison